Ładowanie strony

Referencje

image

S450 Coupe AMG

Współpraca z Mercedes-Broker przebiegła bardzo szybko i sprawnie! Miałem problemy ze znalezieniem idealnego dla siebie pojazdu. Panowie z Mercedes-Broker doradzili i pomogli w wyborze idealnego modelu i to jeszcze z dużym rabatem!
Gorąco polecam wszystkim, poszukującym bogatego Mercedesa w świetnych pieniądzach !

pozdrawiam,
Mariusz

CLA 200

Zgłosiłam się do Pana Dawida z prośbą o znalezienie CLA i Klasy A. Fachowa wiedza i doradztwo pozwoliło wybrać "czarną perełkę". Na samochód otrzymałam spory rabat i nie sądziłam, że jest to możliwe. Od miesiąca cieszę się moim Mercedesem.

POLECAM !

image
image

GLE 63s

Na samochód do produkcji otrzymałem rabat, o którym mogłem pomarzyć gdziekolwiek indziej. Szukałem u wielu brokerów oraz w salonach.
Konkretnie i rzeczowo została mi przedstawiona oferta. Szybko i solidnie.

Z przyjemnością polecę Mercedes-Broker znajomym poszukującym Mercedesa.

To już moja trzecia transakcja z Mercedes-Broker. Za każdym razem zostałem obsłużony porządnie i z potężną wiedzą merytoryczną.
10/10 ! ! !

Samochód znaleziony z roku 2019 z przebiegiem 100 km ! Nówka w bardzo, bardzo bogatej konfiguracji. Panowie z Mercedes-Broker zaproponowali mi korzystne finansowanie na działalność, a dodatkowo na samochód otrzymałem wysoki rabat i z przyjemnością mogę się nazwać ich stałym klientem ! Z przyjemnością wrócę po następnego Mercedesa.


image
image

GLC 220d

Szukałem samochodu w trasy typu SUV. Wiedza i podejście do klienta jest na najwyższym poziomie. Decyzję oraz Leasing na Mercedesa otrzymałem bardzo szybko i tanio !

Chętnie wrócę zakupić następce dla mojego GLC :)

pozdrawiam,
Krzysztof

Mercedes ML 350

Potrzebowałem szybko kupić samochód używany do 60 tys. Stwierdziłem, że zgłoszę się do Mercedes-Broker z prośbą o pomoc. Początkowo miała być to C Klasa. Po przedstawieniu mi ML oraz plusów dotyczących klasy SUV stwierdziłem, że wybiorę właśnie ten model. Samochód był w bardzo bogatej wersji ze "śmiesznym" przebiegiem i w bardzo dobrej kondycji potwierdzonej dokumentami serwisowymi.
Nie rozstaję się z ML do dziś ( 2020r ). Samochodem jeżdżę na codzień i zrobiłem ponad 150 tys km i po następy samochód również przyjdę do MERCEDES-BROKER.

Szczerze polecam!
Jacek

image
image

CLA 250

Jestem zadowolona z transakcji i finansowania CLA. Samochód był w bardzo dobrej cenie dzięki rabatowi. Fachowe doradztwo pozwoliło mi wybrać właśnie ten samochód i jestem z niego zadowolona. Chętnie wrócę po kolejny :)

Weronika